ZÁPAS
21.08.19 | 1. kolo | Lucie Wargnier | Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | W15 Wanfercee | antuka |
ŠTATISTIKY
Lucie Wargnier | Laure Line Glaude | |
1. podanie % | 22/41 (54%) | 14/35 (40%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/22 (86%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/19 (53%) | 5/21 (24%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 24/35 (69%) | 12/41 (29%) |
Vyhrané body celkom | 53/76 (70%) | 23/76 (30%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Lucie Wargnier | 0-0 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-1 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucie Wargnier | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-1 | Laure Line Glaude | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucie Wargnier | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lucie Wargnier | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Laure Line Glaude | |
0-0 | ||
Lucie Wargnier | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
4-0 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucie Wargnier | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
26.08.01, 22 rokov
26.08.01, 22 rokov
Lucie Wargnier vs. Laure Line Glaude - Vzájomné zápasy
09.09.20 | 1. kolo | Lucie Wargnier | Laure Line Glaude | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Saint | antuka |
21.08.19 | 1. kolo | Lucie Wargnier | Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Wanfercee | antuka |
Lucie Wargnier form & Laure Line Glaude form
Lucie Wargnier - posledné zápasy
W15 Norges - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Berta Passola | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Aubane Droguet | 1-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Maya Bordereau | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Schena Benamar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Celine Naef | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Elena Karner | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
24.06.22 štvrťfinále | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 2-0, Maelle Leclercq - skreč | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Daria Diatlova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Jade Bornay | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.21 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Marie Weissheim | 6-1, 0-6, 5-10 | detail zápasu |
Laure Line Glaude - posledné zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.20 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.20 kvalifik. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detail zápasu |