ZÁPAS
15.08.10 | kvalifik. | Lucie Hradecka | Alize Cornet | 6-4, 7-5 | Montreal | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Lucie Hradecka | Alize Cornet | |
1. podanie % | 20/58 (34%) | 42/75 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/20 (85%) | 26/42 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/38 (45%) | 11/33 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 4/4 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 38/75 (51%) | 24/58 (41%) |
Vyhrané body celkom | 72/133 (54%) | 61/133 (46%) |
Dvojchyby | 7 | 2 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lucie Hradecka vs. Alize Cornet - Vzájomné zápasy
14.10.14 | 1. kolo | Alize Cornet | Lucie Hradecka | 6-2, 7-66 | detail zápasu | Luxembourg | tvrdý I. |
25.05.13 | finále | Alize Cornet | Lucie Hradecka | 7-64, 6-0 | detail zápasu | Strasbourg | antuka |
15.08.10 | kvalifik. | Lucie Hradecka | Alize Cornet | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Montreal | tvrdý |
Lucie Hradecka form & Alize Cornet form
Lucie Hradecka - posledné zápasy
Charleston - antuka | ||||
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Allie Kiick | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
07.01.21 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.21 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
20.02.20 1. kolo kval. | vs. Priscilla Hon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
14.02.20 štvrťfinále | vs. Sofya Lansere | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 6-3, 3-3, Nicoleta Dascalu - skreč | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
01.01.20 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
03.08.19 1. kolo kval. | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
12.07.19 štvrťfinále | vs. Bibiane Schoofs | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Stare - antuka | ||||
21.06.19 štvrťfinále | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Kristina Kucova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Ann Li | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Charlottesville - antuka | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Alize Cornet - posledné zápasy
Rouen - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
01.04.24 1. kolo | vs. Amanda Anisimova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-4, - Alize Cornet - skreč | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Clervie Ngounoue | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Jil Teichmann | 6-74, 6-0, 4-2, Jil Teichmann - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Harmony Tan | - Alize Cornet - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
08.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Erika Andreeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu |