Slovensko
09.01.97, 27 rokov
09.01.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
10.04.98, 25 rokov
10.04.98, 25 rokov
Lucia Ondrasova vs. Aneta Kulhankova - Vzájomné zápasy
13.06.16 | 1. kolo kval. | Lucia Ondrasova | Aneta Kulhankova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Prerov | antuka |
Lucia Ondrasova form & Aneta Kulhankova form
Lucia Ondrasova - posledné zápasy
Prerov - antuka | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Barbora Kollarova | 6-73, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
03.08.15 2. kolo kval. | vs. Natasha Bredl | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Katarina Trickovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hluboka Nad - antuka | ||||
15.09.14 1. kolo | vs. Sonja Krtenova | 7-66, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.14 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
08.09.14 1. kolo kval. | vs. Karolina Vlachova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
01.09.14 kvalifik. | vs. Ksenia Kolesnikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Sofiya Bogatova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Sibenik - antuka | ||||
31.03.14 2. kolo kval. | vs. Julia Jung | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Aneta Kulhankova - posledné zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Maja Bajorek | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Pauline Grail | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Rania Music | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25 St. - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 3-6, 0-4, - Aneta Kulhankova - skreč | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 7-5, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
24.06.18 kvalifik. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Noka Juric | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Luminita Tutunaru | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
06.05.18 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Ida Hasselbalch | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Camilla Fabbri | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Csilla Fodor | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Sarlota Sofie Sirotkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Daria Walczak | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Ivana Kopsova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Adela Wasserbauerova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Joanna Skrzypczynska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Poelten - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Tamara Teufl | 3-6, 1-6 | detail zápasu |