ZÁPAS
11.08.18 | 1. kolo kval. | Lucia Cortez Llorca | Ekaterina Shalimova | 6-3, 6-2 | Las Palmas | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lucia Cortez Llorca vs. Ekaterina Shalimova - Vzájomné zápasy
11.08.18 | 1. kolo kval. | Lucia Cortez Llorca | Ekaterina Shalimova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Las Palmas | antuka |
Lucia Cortez Llorca form & Ekaterina Shalimova form
Lucia Cortez Llorca - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Ekaterina Shalimova - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - skreč | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detail zápasu |