INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Romy Koelzer vs. Lucia Bronzetti - Vzájomné zápasy
10.11.17 | štvrťfinále | Lucia Bronzetti | Romy Koelzer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Romy Koelzer form & Lucia Bronzetti form
Romy Koelzer - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.20 štvrťfinále | vs. Ani Amiraghyan | - | detail zápasu | |
19.11.20 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.11.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 finále | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.20 semifinále | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.20 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.20 štvrťfinále | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.11.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 finále | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.20 semifinále | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.20 štvrťfinále | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.20 2. kolo | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.20 štvrťfinále | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.20 semifinále | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
21.09.20 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Lucia Bronzetti - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
11.03.24 3. kolo | vs. Cori Gauff | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.03.24 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Yafan Wang | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
20.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Potapova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 7-65, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
17.02.24 kvalifik. | vs. Nao Hibino | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Saville | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Elise Mertens | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Angelique Kerber | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Lin Zhu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Jasmine Paolini | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Sara Errani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
30.09.23 kvalifik. | vs. Ashlyn Krueger | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Marino | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
28.09.23 štvrťfinále | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
21.09.23 štvrťfinále | vs. Greetje Minnen | 7-68, 4-6, 1-6 | detail zápasu |