ZÁPAS
17.07.18 | 1. kolo | Lou Adler | Agathe Timsit | 6-2, 6-2 | Dijon | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Lou Adler | Agathe Timsit | |
1. podanie % | 25/44 (57%) | 30/68 (44%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/25 (76%) | 17/30 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/19 (63%) | 15/38 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/15 (33%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 36/68 (53%) | 13/44 (30%) |
Vyhrané body celkom | 67/112 (60%) | 45/112 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Lou Adler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lou Adler | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Lou Adler | 1-2 | |
Lou Adler | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Lou Adler | 3-2 | |
Lou Adler | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-40, 30-40 | ||
0-1 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lou Adler | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lou Adler | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-1 | Agathe Timsit | |
5-2 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
25.08.92, 31 rokov
25.08.92, 31 rokov
Lou Adler vs. Agathe Timsit - Vzájomné zápasy
17.07.18 | 1. kolo | Lou Adler | Agathe Timsit | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Dijon | tvrdý |
Lou Adler form & Agathe Timsit form
Lou Adler - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.20 štvrťfinále | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
06.09.19 štvrťfinále | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Palmela - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Agathe Timsit - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.19 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Ruth Copas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Marte Lambrecht | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mathilde Devits | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.07.19 štvrťfinále | vs. Olympe Lancelot | 7-5, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-0, 2-0, Noa Liauw A Fong - skreč | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Anna Turati | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Ema Lazic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.05.19 štvrťfinále | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Dominique Karregat | 7-5, 1-0, Dominique Karregat - skreč | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.04.19 kvalifik. | vs. Audrey Dabomve | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.03.19 kvalifik. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Madison Westby | 5-7, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu |