ZÁPAS
07.05.18 | 1. kolo | Lorraine M. Guillermo | Alexandra Walters | 6-1, 6-1 | Hua Hin | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Lorraine M. Guillermo | Alexandra Walters | |
1. podanie % | 29/37 (78%) | 28/46 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/29 (76%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/8 (75%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 27/46 (59%) | 9/37 (24%) |
Vyhrané body celkom | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Lorraine M. Guillermo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexandra Walters | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lorraine M. Guillermo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Alexandra Walters | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lorraine M. Guillermo | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Alexandra Walters | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lorraine M. Guillermo | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Walters | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lorraine M. Guillermo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Alexandra Walters | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lorraine M. Guillermo | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Alexandra Walters | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lorraine M. Guillermo | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Alexandra Walters | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lorraine M. Guillermo vs. Alexandra Walters - Vzájomné zápasy
07.05.18 | 1. kolo | Lorraine M. Guillermo | Alexandra Walters | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Hua Hin | tvrdý |
Lorraine M. Guillermo form & Alexandra Walters form
Lorraine M. Guillermo - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
05.09.20 1. kolo | vs. Shatoo Mohamad | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
02.09.20 1. kolo | vs. Jwany Sherif | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.20 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.20 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 4-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
29.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.20 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 6-2, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
22.08.20 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
15.08.20 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Kayla Day | 2-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Emma Davis | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
08.08.20 1. kolo | vs. Maegan Manasse | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Giuliana Olmos | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 6-1, 5-2 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Jwany Sherif | 6-4, 6-73, 6-10 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Pamela Montez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Mary Closs | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Shatoo Mohamad | 7-65, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Sophia Whittle | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.06.20 1. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 6-1, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Mary Closs | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
15.06.20 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Las - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Charlotte Chavatipon | 6-0, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Rancho - tvrdý | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malibu - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Alyssa Tobita | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Solymar Colling | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jessica Failla | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Alexandra Walters - posledné zápasy
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Subin Park | 0-6, 0-2, - Alexandra Walters - skreč | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guiyang - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Kexuan Zhou | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Corroios Seixal - tvrdý | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-75, 1-3, - Alexandra Walters - skreč | detail zápasu | |
Guimaraes - tvrdý | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
21.06.18 štvrťfinále | vs. Maya Tahan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.18 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-1, 0-6, 7-64 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Lorraine M. Guillermo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.04.18 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Rio Kitagawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Fang-Hsien Wu | 6-4, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Ramona Mataruga | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ashleigh Simes | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Annerly Poulos | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mildura - tráva | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Abbie Myers | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Laia Pasini | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Playford - tvrdý | ||||
02.01.18 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
07.12.17 2. kolo | vs. Anna Pribylova | 3-3, - Alexandra Walters - skreč | detail zápasu | |
05.12.17 1. kolo | vs. Amelie Intert | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Rochelle Pienaar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Valeria Bhunu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Ella Husrefovic | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 5-7, 1-6 | detail zápasu |