ZÁPAS
20.09.16 | 1. kolo | Lizette Cabrera | Tiana Windbuchler | 6-1, 6-0 | Tweed Heads | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Lizette Cabrera | Tiana Windbuchler | |
1. podanie % | 17/35 (49%) | 13/33 (39%) |
Vyhrané body z 1.podania | 14/17 (82%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/18 (83%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 23/33 (70%) | 6/35 (17%) |
Vyhrané body celkom | 52/68 (76%) | 16/68 (24%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nový Zéland
11.10.00, 23 rokov
11.10.00, 23 rokov
Lizette Cabrera vs. Tiana Windbuchler - Vzájomné zápasy
20.09.16 | 1. kolo | Lizette Cabrera | Tiana Windbuchler | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Tweed Heads | tvrdý |
Lizette Cabrera form & Tiana Windbuchler form
Lizette Cabrera - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Saki Imamura | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Shiho Shibata | 6-5, Shiho Shibata - skreč | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tahlia Kokkinis | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Natalie Gaft | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Yexin Ma | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Yexin Ma | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Destanee Aiava | - | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Maddison Inglis | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Yuki Naito | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Elena Micic | 7-5, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Lisa Mays | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Joana Baptista | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Tauste - tvrdý | ||||
24.06.23 finále | vs. Rosa Vicens Mas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.06.23 štvrťfinále | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.23 semifinále | vs. Alana Smith | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Maria Trujillo Garnica | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
02.06.23 štvrťfinále | vs. Sohyun Park | 5-7, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
26.05.23 štvrťfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu |
Tiana Windbuchler - posledné zápasy
Bendigo - tvrdý | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Masa Jovanovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Jones | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Pat Vasuratna | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.18 1. kolo kval. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Perth - tvrdý | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Perth - tvrdý | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Genevieve Lorbergs | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Kaitlin Staines | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Gillian Collins | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Kirijana Petreski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Alexandra Stevenson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Penrith - tvrdý | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Ramu Ueda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mornington - antuka | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Sally Peers | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Kirijana Petreski | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Mornington - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Mia Vukicevic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mildura - tráva | ||||
06.03.17 kvalifik. | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Sophia Cannizzaro | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Clare - tvrdý | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Sally Peers | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Genevieve Lorbergs | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Gabriela Sprague | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
24.10.16 2. kolo kval. | vs. Georgia Brescia | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
10.10.16 kvalifik. | vs. Marianna Zakarlyuk | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Madaline Nedanovski | 6-1, 6-2 | detail zápasu |