Nemecko
17.06.97, 26 rokov
17.06.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Imke Schluenzen vs. Lisa Whybourn - Vzájomné zápasy
27.04.16 | 1. kolo | Lisa Whybourn | Imke Schluenzen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Imke Schluenzen form & Lisa Whybourn form
Imke Schluenzen - posledné zápasy
Stockholm - tvrdý I. | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Smilla Kjaergaard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.18 kvalifik. | vs. Juliette Colard | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Scarlett - Rebecca Alhorn | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
27.04.16 1. kolo | vs. Lisa Whybourn | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.16 kvalifik. | vs. Frederikke Svarre | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
18.04.16 kvalifik. | vs. Marie Temin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.16 2. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Michaela Krauskova | Michaela Krauskova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Jazzamay Drew | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
16.11.15 kvalifik. | vs. Miriam Civera Lima | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
09.11.15 kvalifik. | vs. Ema Burgic Bucko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Valentina Mokrova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 7-5, 2-2, - Imke Schluenzen - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.09.15 1. kolo | vs. Tina Tehrani | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Nina-Isabella Scholten | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
19.08.13 1. kolo | vs. Clothilde De Bernardi | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
20.08.12 1. kolo kval. | vs. Ana-Lena Toto | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Lisa Whybourn - posledné zápasy
Stillwater - tvrdý | ||||
29.09.16 2. kolo | vs. Ana Vrljic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.16 1. kolo | vs. Katie Boulter | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Albuquerque - tvrdý | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Ema Burgic Bucko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Landisville - tvrdý | ||||
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Yolande Leacock | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Fort Worth - tvrdý | ||||
03.08.16 1. kolo | vs. Caitlin Whoriskey | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
22.06.16 2. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.06.16 1. kolo kval. | vs. Claire Feuerstein | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
Ilkley - tráva | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Shuko Aoyama | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Misa Eguchi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.16 kvalifik. | vs. Sanaz Marand | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
04.06.16 1. kolo kval. | vs. Yuxuan Zhang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
31.05.16 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.16 1. kolo | vs. Kai-Lin Zhang | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
30.04.16 semifinále | vs. Anna-Giulia Remondina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.04.16 štvrťfinále | vs. Priscilla Hon | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.04.16 2. kolo | vs. Schena Benamar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
27.04.16 1. kolo | vs. Imke Schluenzen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
23.03.16 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
21.03.16 kvalifik. | vs. Pia Konig | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Aleksa Cveticanin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
16.03.16 2. kolo | vs. Eri Hozumi | 7-64, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.16 1. kolo | vs. Yuki Kristina Chiang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.16 2. kolo kval. | vs. Sasha Alexander | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.03.16 kvalifik. | vs. Natasha Palha | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Mildura - tráva | ||||
04.03.16 štvrťfinále | vs. Ana Vrljic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.16 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 0-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.03.16 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Taylah Mielczarek | 6-0, 6-0 | detail zápasu |