ZÁPAS
15.12.17 | semifinále | Lisa Sabino | Susan Bandecchi | 6-4, 6-4 | Cordenons | antuka |
ŠTATISTIKY
Lisa Sabino | Susan Bandecchi | |
1. podanie % | 43/67 (64%) | 45/67 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/43 (60%) | 24/45 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/24 (42%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 36/67 (54%) | 31/67 (46%) |
Vyhrané body celkom | 72/134 (54%) | 62/134 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lisa Sabino vs. Susan Bandecchi - Vzájomné zápasy
14.02.18 | 2. kolo | Lisa Sabino | Susan Bandecchi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Bergamo | antuka |
15.12.17 | semifinále | Lisa Sabino | Susan Bandecchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Cordenons | antuka |
Lisa Sabino form & Susan Bandecchi form
Lisa Sabino - posledné zápasy
W25 Pescara - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Barbora Miklova | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Daniela Ciobanu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Shuo Feng | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.09.19 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-3, - Lisa Sabino - skreč | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Beatrice Lombardo | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
28.06.19 štvrťfinále | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.19 štvrťfinále | vs. Nathaly Kurata | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu |
Susan Bandecchi - posledné zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - skreč | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu |