ZÁPAS
04.10.17 | 2. kolo | Lisa Sabino | Jacquline Nylander Altelius | 6-2, 6-0 | Telde | antuka |
ŠTATISTIKY
Lisa Sabino | Jacquline Nylander Altelius | |
1. podanie % | 25/45 (56%) | 22/39 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/25 (72%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/20 (65%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/39 (62%) | 14/45 (31%) |
Vyhrané body celkom | 55/84 (65%) | 29/84 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
11.12.00, 23 rokov
11.12.00, 23 rokov
Lisa Sabino vs. Jacquline Nylander Altelius - Vzájomné zápasy
04.10.17 | 2. kolo | Lisa Sabino | Jacquline Nylander Altelius | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Telde | antuka |
Lisa Sabino form & Jacquline Nylander Altelius form
Lisa Sabino - posledné zápasy
W25 Pescara - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Barbora Miklova | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Daniela Ciobanu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Shuo Feng | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.09.19 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-3, - Lisa Sabino - skreč | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Beatrice Lombardo | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
28.06.19 štvrťfinále | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.19 štvrťfinále | vs. Nathaly Kurata | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu |
Jacquline Nylander Altelius - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - skreč | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniella Nylander | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 1-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu |