ZÁPAS
05.02.20 | 1. kolo | Lisa Ponomar | Doroteja Joksovic | 6-4, 6-2 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Lisa Ponomar | Doroteja Joksovic | |
1. podanie % | 39/60 (65%) | 41/62 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/39 (64%) | 20/41 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/21 (48%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 33/62 (53%) | 25/60 (42%) |
Vyhrané body celkom | 68/122 (56%) | 54/122 (44%) |
Dvojchyby | 7 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lisa Ponomar | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-3 | Doroteja Joksovic | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Lisa Ponomar | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lisa Ponomar | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0 | ||
Lisa Ponomar | 3-1 | |
4-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lisa Ponomar | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
24.06.00, 23 rokov
24.06.00, 23 rokov
Lisa Ponomar vs. Doroteja Joksovic - Vzájomné zápasy
05.02.20 | 1. kolo | Lisa Ponomar | Doroteja Joksovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Lisa Ponomar form & Doroteja Joksovic form
Lisa Ponomar - posledné zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.20 štvrťfinále | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.20 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.20 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.20 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.20 1. kolo | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Doroteja Joksovic - posledné zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.20 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | detail zápasu |