Bulharsko
29.10.99, 24 rokov
29.10.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Zinovia Vaneva vs. Lisa Matviyenko - Vzájomné zápasy
20.11.18 | kvalifik. | Lisa Matviyenko | Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Zinovia Vaneva form & Lisa Matviyenko form
Zinovia Vaneva - posledné zápasy
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 0-3, - Zinovia Vaneva - skreč | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.22 štvrťfinále | vs. Martina Caregaro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.22 2. kolo | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
28.01.22 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
27.01.22 kvalifik. | vs. Jade Haller | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Mariia Maksimova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
06.09.21 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
27.10.20 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Emilia Lubenova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Oona Orpana | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Ema Vasic | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Ksenia Khlynova | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 7-64, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.19 štvrťfinále | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu |
Lisa Matviyenko - posledné zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu |