Nemecko
23.10.97, 26 rokov
23.10.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Patricia Boentgen vs. Lisa Matviyenko - Vzájomné zápasy
14.10.18 | 1. kolo kval. | Lisa Matviyenko | Patricia Boentgen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Patricia Boentgen form & Lisa Matviyenko form
Patricia Boentgen - posledné zápasy
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Berankova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Arcadia - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Elle Christensen | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Carson - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Holly Verner | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Perth - tvrdý | ||||
20.02.19 2. kolo | vs. Taylah Lawless | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.19 1. kolo | vs. Amelia Fortescue | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Port - tvrdý | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 kvalifik. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 kvalifik. | vs. Karolina Vlckova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Djibouti - tvrdý | ||||
19.12.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Mariya Pyrozhenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Djibouti - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Eva Vedder | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Lize-Alet Morkel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.12.18 kvalifik. | vs. Soizette Simmons | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Maretha Burger | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Jessica Marmorstein | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Kelly Arends | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Stephanie Kent | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Drew Anderson | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ziyu Wang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Telde - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Carlota Molina Megias | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Julia Payola | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Isabella Nunez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Lisa Matviyenko - posledné zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu |