ZÁPAS
10.05.18 | 2. kolo | Lisa Matviyenko | Olga Helmi | 6-1, 6-1 | Karlskrona | antuka |
ŠTATISTIKY
Lisa Matviyenko | Olga Helmi | |
1. podanie % | 41/55 (75%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/41 (56%) | 13/29 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/14 (86%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/47 (64%) | 20/55 (36%) |
Vyhrané body celkom | 65/102 (64%) | 37/102 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 8 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Lisa Matviyenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
2-0 | Olga Helmi | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-1 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Olga Helmi | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lisa Matviyenko | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Lisa Matviyenko | 0-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Lisa Matviyenko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lisa Matviyenko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Lisa Matviyenko | 3-1 | |
0-0, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Olga Helmi | |
5-1 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lisa Matviyenko vs. Olga Helmi - Vzájomné zápasy
10.05.18 | 2. kolo | Lisa Matviyenko | Olga Helmi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Karlskrona | antuka |
Lisa Matviyenko form & Olga Helmi form
Lisa Matviyenko - posledné zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu |
Olga Helmi - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - skreč | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | detail zápasu |