ZÁPAS
16.08.16 | 1. kolo | Lisa Matviyenko | Lena Greiner | 6-1, 6-0 | Leipzig | antuka |
ŠTATISTIKY
Lisa Matviyenko | Lena Greiner | |
1. podanie % | 29/43 (67%) | 20/47 (43%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/29 (72%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/14 (50%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 31/47 (66%) | 15/43 (35%) |
Vyhrané body celkom | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
27.11.00, 23 rokov
27.11.00, 23 rokov
Lisa Matviyenko vs. Lena Greiner - Vzájomné zápasy
19.08.18 | 1. kolo kval. | Lisa Matviyenko | Lena Greiner | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Braunschweig | antuka |
16.08.16 | 1. kolo | Lisa Matviyenko | Lena Greiner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Leipzig | antuka |
13.06.16 | 1. kolo kval. | Lisa Matviyenko | Lena Greiner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Braunschweig | antuka |
Lisa Matviyenko form & Lena Greiner form
Lisa Matviyenko - posledné zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu |
Lena Greiner - posledné zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 0-6, 0-3, - Lena Greiner - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Versace Gatti | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.21 kvalifik. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Georgiadou | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Ida Jarlskog | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Anna Morgina | 6-3, 0-6, 1-10 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | Anastazja Rosnowska - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Anda Ghinga | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Jovana Vukovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Lara Kaiser | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Mia Eklund | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 1-6, 2-6 | detail zápasu |