ZÁPAS
11.07.16 | kvalifik. | Lisa-Maria Moser | Yana Morderger | 1-6, 6-2, 3-0, - skreč | Olomouc | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lisa-Maria Moser vs. Yana Morderger - Vzájomné zápasy
11.07.16 | kvalifik. | Lisa-Maria Moser | Yana Morderger | 1-6, 6-2, 3-0, Yana Morderger - skreč | detail zápasu | Olomouc | antuka |
Lisa-Maria Moser form & Yana Morderger form
Lisa-Maria Moser - posledné zápasy
W25 St. - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Betina Stummer | - | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Anastasia Shaulskaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Mbali Langa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
30.11.18 štvrťfinále | vs. Amy Zhu | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.18 2. kolo | vs. Amy Olivier | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 0-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
24.11.18 semifinále | vs. Anastasia Shaulskaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.18 štvrťfinále | vs. Gabriella Mujan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.18 1. kolo | vs. Kelly Williford | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Soizette Simmons | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Ari Matsumoto | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Milica Vujovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bukfurdo - antuka | ||||
22.08.16 kvalifik. | vs. Agnes Bukta | 3-6, 0-5, - Lisa-Maria Moser - skreč | detail zápasu | |
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
19.08.16 štvrťfinále | vs. Nicole Rottmann | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.16 2. kolo | vs. Erika Vogelsang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.16 1. kolo | vs. Eva Nyikos | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
04.08.16 štvrťfinále | vs. Martina Trevisan | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.16 2. kolo | vs. Karoline Kurz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.08.16 1. kolo | vs. Janina Toljan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo | vs. Ilona Kremen | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
13.07.16 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.16 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 1-6, 6-2, 3-0, Yana Morderger - skreč | detail zápasu |
Yana Morderger - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detail zápasu |