ZÁPAS
06.08.18 | kvalifik. | Linnea Malmqvist | Mathilde Armitano | 6-1, 6-2 | Chiswick | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Linnea Malmqvist | Mathilde Armitano | |
1. podanie % | 31/46 (67%) | 26/42 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/31 (81%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/15 (53%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 22/42 (52%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkom | 55/88 (63%) | 33/88 (38%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Linnea Malmqvist | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Mathilde Armitano | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Mathilde Armitano | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Mathilde Armitano | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Linnea Malmqvist | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Mathilde Armitano | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Linnea Malmqvist | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Mathilde Armitano | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Linnea Malmqvist | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Mathilde Armitano | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Mathilde Armitano | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Linnea Malmqvist vs. Mathilde Armitano - Vzájomné zápasy
06.08.18 | kvalifik. | Linnea Malmqvist | Mathilde Armitano | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Chiswick | tvrdý |
Linnea Malmqvist form & Mathilde Armitano form
Linnea Malmqvist - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.19 štvrťfinále | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
09.08.19 štvrťfinále | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - skreč | detail zápasu |
Mathilde Armitano - posledné zápasy
W25 St. - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 7-67, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Vivien Juhaszova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Manon Leonard | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Margaux Orange | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.19 štvrťfinále | vs. Anna Ukolova | 2-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Emily Casteleyn | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
27.07.19 semifinále | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.07.19 štvrťfinále | vs. Sophia Biolay | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.07.19 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Lou Anne Guerbert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
21.07.19 finále | vs. Susanne Celik | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Marie Villet | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Maneva Rakotomalala | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25+H Montpellier - antuka | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Valentine Vigne | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Dominique Ibarra Gomez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.19 kvalifik. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Nicole Nadel | 4-6, 4-6 | detail zápasu |