INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jantje Tilbuerger vs. Linnea Malmqvist - Vzájomné zápasy
18.10.18 | 2. kolo | Linnea Malmqvist | Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Jantje Tilbuerger form & Linnea Malmqvist form
Jantje Tilbuerger - posledné zápasy
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - skreč | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Orlando - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
10.01.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý | ||||
09.11.22 2. kolo | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | detail zápasu |
Linnea Malmqvist - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.19 štvrťfinále | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
09.08.19 štvrťfinále | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - skreč | detail zápasu |