ZÁPAS
26.08.19 | 2. kolo kval. | Linnea Malmqvist | Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | W25 Prague | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Linnea Malmqvist vs. Gabriela Horackova - Vzájomné zápasy
26.08.19 | 2. kolo kval. | Linnea Malmqvist | Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Prague | antuka |
Linnea Malmqvist form & Gabriela Horackova form
Linnea Malmqvist - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.19 štvrťfinále | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
09.08.19 štvrťfinále | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - skreč | detail zápasu |
Gabriela Horackova - posledné zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.11.19 semifinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
29.11.19 štvrťfinále | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.19 štvrťfinále | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu |