ZÁPAS
15.07.18 | 1. kolo kval. | Linda Puppendahl | Eva Vedder | - nenastúpil(a/i) | Brussels | antuka |
ŠTATISTIKY
Nemecko
29.12.99, 24 rokov
29.12.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Linda Puppendahl vs. Eva Vedder - Vzájomné zápasy
15.07.18 | 1. kolo kval. | Linda Puppendahl | Eva Vedder | Eva Vedder - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | Brussels | antuka |
Linda Puppendahl form & Eva Vedder form
Linda Puppendahl - posledné zápasy
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
17.08.18 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Agathe Timsit | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Antonia Balzert | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Karla Kilic | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | Eva Vedder - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.18 kvalifik. | vs. Franziska-Marie Ahrend | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Sarah Medik | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.18 kvalifik. | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Katharina Jager | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.03.18 kvalifik. | vs. Teodora Stinga | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
07.03.18 2. kolo | vs. Julie Gervais | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Justine Lo Presti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Victoire De Samucewicz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Beni Mellal - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-72, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Eva Vedder - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - skreč | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
12.11.23 kvalifik. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | detail zápasu |