ZÁPAS
28.11.19 | 2. kolo | Linda Noskova | Lara Schmidt | 6-3, 6-3 | W15 Milovice | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Linda Noskova | Lara Schmidt | |
1. podanie % | 34/56 (61%) | 41/57 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/34 (59%) | 26/41 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/22 (68%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 27/57 (47%) | 21/56 (38%) |
Vyhrané body celkom | 62/113 (55%) | 51/113 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Linda Noskova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Linda Noskova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Linda Noskova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Linda Noskova | 0-1 | |
0-0 | ||
Linda Noskova | 0-3 | |
0-0 | ||
1-3 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Linda Noskova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Linda Noskova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Linda Noskova vs. Lara Schmidt - Vzájomné zápasy
28.11.19 | 2. kolo | Linda Noskova | Lara Schmidt | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Milovice | tvrdý I. |
Linda Noskova form & Lara Schmidt form
Linda Noskova - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
24.03.24 3. kolo | vs. Iga Swiatek | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.03.24 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
10.03.24 3. kolo | vs. Iga Swiatek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Camila Giorgi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
14.02.24 3. kolo | vs. Karolina Pliskova | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 3-6, 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
24.01.24 štvrťfinále | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 4. kolo | vs. Elina Svitolina | 3-0, Elina Svitolina - skreč | detail zápasu | |
20.01.24 3. kolo | vs. Iga Swiatek | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Elena Rybakina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Mirra Andreeva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.01.24 3. kolo | vs. Julia Riera | 6-1, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Sorana Cirstea | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 5-7, 7-68, 7-62 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
07.11.23 Rubber 1 | vs. Celine Naef | 7-62, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | - | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-77, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Madison Brengle | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
17.08.23 3. kolo | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Petra Kvitova | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Lara Schmidt - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - skreč | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
09.07.23 finále | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.23 semifinále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - skreč | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-1, Dia Evtimova - skreč | detail zápasu |