Taliansko
28.06.96, 27 rokov
28.06.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
18.01.01, 23 rokov
18.01.01, 23 rokov
Francesca Dell'Edera vs. Linda Cagnazzo - Vzájomné zápasy
25.11.18 | 1. kolo kval. | Linda Cagnazzo | Francesca Dell'Edera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
Francesca Dell'Edera form & Linda Cagnazzo form
Francesca Dell'Edera - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Linda Cagnazzo - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Maria Shusharina | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 0-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.20 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Sri Peddi Reddy | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Caregaro | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Elpida Malamou | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Dewi Dijkman | 6-3, 6-75, 2-10 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.19 kvalifik. | vs. Ivania Martinich | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Oona Orpana | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
10.12.18 kvalifik. | vs. Marie Villet | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Diana Chehoudi | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
26.11.18 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Jessica Ho | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.18 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.18 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-5, Lexie Stevens - skreč | detail zápasu | |
08.10.18 1. kolo kval. | vs. Tania Pereira | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 5-7 | detail zápasu |