ZÁPAS
06.07.18 | štvrťfinále | Lexie Stevens | Justine Pysson | 5-7, 7-63, 6-1 | Den Haag | antuka |
ŠTATISTIKY
Lexie Stevens | Justine Pysson | |
1. podanie % | 63/98 (64%) | 78/106 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/63 (59%) | 42/78 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/35 (54%) | 12/28 (43%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 52/106 (49%) | 42/98 (43%) |
Vyhrané body celkom | 108/204 (53%) | 96/204 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Justine Pysson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Lexie Stevens | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Justine Pysson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lexie Stevens | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Justine Pysson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lexie Stevens | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Justine Pysson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lexie Stevens | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Justine Pysson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lexie Stevens | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Justine Pysson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lexie Stevens | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Justine Pysson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lexie Stevens | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Lexie Stevens | 0-2 | |
0-0, 40-15 | ||
Lexie Stevens | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Justine Pysson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lexie Stevens | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Justine Pysson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lexie Stevens | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Justine Pysson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-5 | Justine Pysson | |
5-5 | Justine Pysson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lexie Stevens | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Justine Pysson | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
Lexie Stevens | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Lexie Stevens | 1-0 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Lexie Stevens | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Justine Pysson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lexie Stevens | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Justine Pysson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lexie Stevens | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lexie Stevens vs. Justine Pysson - Vzájomné zápasy
06.07.18 | štvrťfinále | Lexie Stevens | Justine Pysson | 5-7, 7-63, 6-1 | detail zápasu | Den Haag | antuka |
Lexie Stevens form & Justine Pysson form
Lexie Stevens - posledné zápasy
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Ziodato | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
29.06.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 0-1, - Lexie Stevens - skreč | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Zumra Balkan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.04.23 Rubber 1 | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-71, 2-6 | detail zápasu |
Justine Pysson - posledné zápasy
W15 Cairo - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Alice Robbe | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Bente Spee | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Nikol Dobrilova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Viktoriya Gogol | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.19 štvrťfinále | vs. Indy De Vroome | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Federica Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Julia Payola | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Loliee | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
04.03.19 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 6-2, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Philippine Picard | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Selin Ovunc | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.02.19 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 7-5, 6-2 | detail zápasu |