ZÁPAS
11.04.19 | 2. kolo | Lexie Stevens | Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Lexie Stevens | Jantje Tilbuerger | |
1. podanie % | 39/50 (78%) | 38/57 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/39 (62%) | 14/38 (37%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/11 (36%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané break-bally | 7/15 (47%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 35/57 (61%) | 22/50 (44%) |
Vyhrané body celkom | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Lexie Stevens | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lexie Stevens | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lexie Stevens | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lexie Stevens | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Lexie Stevens | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lexie Stevens | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lexie Stevens | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lexie Stevens | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Jantje Tilbuerger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lexie Stevens | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lexie Stevens vs. Jantje Tilbuerger - Vzájomné zápasy
11.04.19 | 2. kolo | Lexie Stevens | Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Lexie Stevens form & Jantje Tilbuerger form
Lexie Stevens - posledné zápasy
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Ziodato | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
29.06.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 0-1, - Lexie Stevens - skreč | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Zumra Balkan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.04.23 Rubber 1 | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-71, 2-6 | detail zápasu |
Jantje Tilbuerger - posledné zápasy
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - skreč | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Orlando - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
10.01.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý | ||||
09.11.22 2. kolo | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | detail zápasu |