INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lesya Tsurenko vs. Anna Zaja - Vzájomné zápasy
03.03.14 | 2. kolo | Lesya Tsurenko | Anna Zaja | 6-1, 7-64 | detail zápasu | Irapuato | tvrdý |
Lesya Tsurenko form & Anna Zaja form
Lesya Tsurenko - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Magda Linette | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Emma Navarro | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Liv Hovde | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Katie Boulter | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
14.02.24 3. kolo | vs. Naomi Osaka | - | detail zápasu | |
13.02.24 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
19.01.24 3. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Claire Liu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, - Lesya Tsurenko - skreč | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Donna Vekic | 7-64, 7-62 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
03.10.23 2. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 6-3, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Lin Zhu | 6-0, 3-0, Lin Zhu - skreč | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Townsend | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
06.08.23 kvalifik. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Anna Zaja - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Wiesbaden - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
30.07.21 štvrťfinále | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
23.07.21 štvrťfinále | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.21 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Jonkoping - antuka | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
29.05.21 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.21 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.21 štvrťfinále | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | detail zápasu |