ZÁPAS
10.07.20 | 1. kolo | Leolia Jeanjean | Alice Tubello | 6-2, 6-1 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-0 | Alice Tubello | |
0-0, 15-15 | ||
Leolia Jeanjean | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
3-1 | Alice Tubello | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Leolia Jeanjean | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
4-2 | Alice Tubello | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-30[BP], 40-A, 40-40, 40-A | ||
Leolia Jeanjean | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alice Tubello | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Leolia Jeanjean | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-0 | Alice Tubello | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Leolia Jeanjean | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30, A-40 | ||
4-0 | Alice Tubello | |
0-0 | ||
Leolia Jeanjean | 4-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 | Alice Tubello | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Leolia Jeanjean vs. Alice Tubello - Vzájomné zápasy
10.07.20 | 1. kolo | Leolia Jeanjean | Alice Tubello | 6-2, 6-1 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Leolia Jeanjean form & Alice Tubello form
Leolia Jeanjean - posledné zápasy
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 7-63, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Maya Joint | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-63, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Eva Lys | 2-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 0-2, Petra Marcinko - skreč | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
02.11.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Eala | 4-6, 0-2, - Leolia Jeanjean - skreč | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Emeline Dartron | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-3, 4-6, 0-4, - Leolia Jeanjean - skreč | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
24.09.23 finále | vs. Petra Marcinko | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Alice Tubello - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Ines Nicault | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Han Shi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Caroline Werner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.24 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Francesca Jones | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-4, 6-710 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Jessika Ponchet | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 6-3, 3-1, Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
13.05.23 semifinále | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.05.23 štvrťfinále | vs. Martha Matoula | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu |