ZÁPAS
08.02.17 | 1. kolo | Lenka Stara | Natalie Kallmunzerova | 6-1, 2-6, 6-4 | Trnava | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Lenka Stara | Natalie Kallmunzerova | |
1. podanie % | 45/90 (50%) | 42/64 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/45 (78%) | 28/42 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/45 (40%) | 11/22 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 25/64 (39%) | 37/90 (41%) |
Vyhrané body celkom | 78/154 (51%) | 76/154 (49%) |
Dvojchyby | 10 | 4 |
Esá | 5 | 2 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
11.06.97, 26 rokov
11.06.97, 26 rokov
Lenka Stara vs. Natalie Kallmunzerova - Vzájomné zápasy
08.02.17 | 1. kolo | Lenka Stara | Natalie Kallmunzerova | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Trnava | tvrdý I. |
Lenka Stara form & Natalie Kallmunzerova form
Lenka Stara - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 0-3, - Lenka Stara - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Laura Szabo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Martina Kudelova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Magdalena Hedrzak | 6-76, 6-1, 12-14 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Irina Cantos Siemers | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Timea Babos | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Susanne Celik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
U.S. Open - tvrdý | ||||
04.09.18 2. kolo | vs. Lea Ma | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.18 1. kolo | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
10.07.18 2. kolo | vs. Cori Gauff | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
03.06.18 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Natalie Kallmunzerova - posledné zápasy
Hammamet - antuka | ||||
10.05.17 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Mathilde Armitano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wirral - tvrdý I. | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Sarah Wray | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.17 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
08.02.17 1. kolo | vs. Lenka Stara | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Simona Heinova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.17 kvalifik. | vs. Mathilde Armitano | 6-2, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Eva Alexandrova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
24.01.17 1. kolo | vs. Polina Monova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.17 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
07.12.16 2. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.16 1. kolo | vs. Yuval Keren | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
30.11.16 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.16 1. kolo | vs. Maya Tahan | 7-5, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
14.11.16 1. kolo | vs. Piia Suomalainen | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.16 kvalifik. | vs. Anastasia Veselova | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
02.11.16 2. kolo | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.16 1. kolo | vs. Lillian Gabrielsen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
15.09.16 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.16 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-2, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Karolina Novotna (1997) | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nuernberg - antuka | ||||
24.08.16 2. kolo | vs. Chiara Grimm | 0-6, 0-3, - Natalie Kallmunzerova - skreč | detail zápasu | |
22.08.16 1. kolo | vs. Barbora Kosejkova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
30.07.16 semifinále | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.16 štvrťfinále | vs. Natasha Piludu | 7-5, 6-4 | detail zápasu |