ZÁPAS
05.10.15 | 2. kolo | Lenka Kuncikova | Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-3 | Sozopol | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Lenka Kuncikova | Ekaterina Kazionova | |
1. podanie % | 45/62 (73%) | 43/73 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/45 (71%) | 22/43 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/17 (29%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 40/73 (55%) | 25/62 (40%) |
Vyhrané body celkom | 77/135 (57%) | 58/135 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 8 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lenka Kuncikova vs. Ekaterina Kazionova - Vzájomné zápasy
05.10.15 | 2. kolo | Lenka Kuncikova | Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Sozopol | tvrdý |
Lenka Kuncikova form & Ekaterina Kazionova form
Lenka Kuncikova - posledné zápasy
Prague - antuka | ||||
01.09.16 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-73, 0-2, - Lenka Kuncikova - skreč | detail zápasu | |
30.08.16 1. kolo | vs. Nikola Novotna | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
29.06.16 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Joanna Zawadzka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Sunrise - antuka | ||||
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Dea Herdzelas | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.16 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 7-5, 7-60 | detail zápasu | |
Wesley Chapel - antuka | ||||
20.01.16 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.16 2. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.16 kvalifik. | vs. Sharon Fichman | 7-5, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.16 1. kolo kval. | vs. Sophia Kovalets | Sophia Kovalets - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Daytona Beach - antuka | ||||
11.01.16 1. kolo kval. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nantes - tvrdý I. | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.15 2. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Albena - antuka | ||||
12.10.15 2. kolo | vs. Julia Helbet | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.15 štvrťfinále | vs. Cristina Adamescu | 2-6, 6-1, 6-76 | detail zápasu | |
12.10.15 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.15 štvrťfinále | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.15 1. kolo | vs. Michaela Boev | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.15 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
21.09.15 2. kolo | vs. Polona Rebersak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.15 1. kolo | vs. Ksenija Sharifova | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
14.09.15 2. kolo | vs. Polona Rebersak | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.15 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Eva Rutarova | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Plzen - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Tereza Prochazkova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sobota / - antuka | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Diana Enache | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
13.07.15 2. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.07.15 kvalifik. | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-1, 7-64 | detail zápasu |
Ekaterina Kazionova - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detail zápasu |