Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
02.07.98, 25 rokov
02.07.98, 25 rokov
Lena Ruppert vs. Andjela Sebrek - Vzájomné zápasy
05.06.17 | 1. kolo kval. | Lena Ruppert | Andjela Sebrek | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Essen | antuka |
Lena Ruppert form & Andjela Sebrek form
Lena Ruppert - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Lea Magun | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.21 finále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.21 semifinále | vs. Eri Shimizu | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.21 štvrťfinále | vs. Tamara Kostic | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
07.08.21 semifinále | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.21 štvrťfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-70, 7-65 | detail zápasu | |
03.08.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
30.07.21 štvrťfinále | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.21 kvalifik. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Mariia Bergen | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.04.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.21 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 12-14 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Andjela Sebrek - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Szabo | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Anja Draskovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Zita Kovacs | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Louise Lampla | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Justyna Malatinska | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Wiktoria Saska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Yasmina El Sayed | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Cristina Ene | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Luca Fabian | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Claudia Cianci | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Topcic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Anna Martemyanova | 1-6, 1-5, - Andjela Sebrek - skreč | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Di Muzio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Vancagovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Tanja Grzan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Theiviya Selvarajoo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Jawairiah Noordin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-6 | detail zápasu |