ZÁPAS
19.07.17 | 1. kolo | Lena Ruppert | Alice Matteucci | 4-6, 6-3, 6-4 | Aschaffenburg | antuka |
ŠTATISTIKY
Lena Ruppert | Alice Matteucci | |
1. podanie % | 76/113 (67%) | 40/89 (45%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/76 (51%) | 24/40 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/37 (51%) | 19/49 (39%) |
Vyhrané break-bally | 8/12 (67%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané body z returnu | 46/89 (52%) | 55/113 (49%) |
Vyhrané body celkom | 104/202 (51%) | 98/202 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 9 |
Esá | 1 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lena Ruppert vs. Alice Matteucci - Vzájomné zápasy
19.07.17 | 1. kolo | Lena Ruppert | Alice Matteucci | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Aschaffenburg | antuka |
Lena Ruppert form & Alice Matteucci form
Lena Ruppert - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Lea Magun | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.21 finále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.21 semifinále | vs. Eri Shimizu | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.21 štvrťfinále | vs. Tamara Kostic | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
07.08.21 semifinále | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.21 štvrťfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-70, 7-65 | detail zápasu | |
03.08.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
30.07.21 štvrťfinále | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.21 kvalifik. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Mariia Bergen | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.04.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.21 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 12-14 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Alice Matteucci - posledné zápasy
Santa Margherita - antuka | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Monica Cappelletti | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
01.10.18 kvalifik. | vs. Pia Cuk | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Eduarda Piai | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
21.09.18 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.18 1. kolo kval. | vs. Romy Koelzer | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Emily Arbuthnott | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
09.09.18 finále | vs. Camilla Scala | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.18 semifinále | vs. Ivania Martinich | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.09.18 štvrťfinále | vs. Manca Pislak | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Benedetta Ivaldi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.18 kvalifik. | vs. Elisa Visentin | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Bagnatica - antuka | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Padova - antuka | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brescia - antuka | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Grado - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.18 1. kolo | vs. Viktoria Kamenskaya | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Caserta - antuka | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Cindy Burger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.18 1. kolo | vs. Vivian Heisen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Catalina Pella | 1-6, 3-6 | detail zápasu |