ZÁPAS
23.06.16 | 2. kolo | Lena Greiner | Johanna Silva | 6-4, 6-4 | Kaltenkirchen | antuka |
ŠTATISTIKY
Lena Greiner | Johanna Silva | |
1. podanie % | 37/62 (60%) | 34/65 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/37 (54%) | 18/34 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/25 (60%) | 11/31 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 36/65 (55%) | 27/62 (44%) |
Vyhrané body celkom | 71/127 (56%) | 56/127 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 12 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Nemecko
27.11.00, 23 rokov
27.11.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lena Greiner vs. Johanna Silva - Vzájomné zápasy
23.06.16 | 2. kolo | Lena Greiner | Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Kaltenkirchen | antuka |
Lena Greiner form & Johanna Silva form
Lena Greiner - posledné zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 0-6, 0-3, - Lena Greiner - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Versace Gatti | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.21 kvalifik. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Georgiadou | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Ida Jarlskog | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Anna Morgina | 6-3, 0-6, 1-10 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | Anastazja Rosnowska - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Anda Ghinga | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Jovana Vukovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Lara Kaiser | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Mia Eklund | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Johanna Silva - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Alice Soulie | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Britney Chiu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yasmine Wagner | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Isabelle Lacy | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Angelina Voloshchuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Agostina Breval | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Francesca Covi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Julia Stusek | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Volkov | 6-2, 6-2 | detail zápasu |