ZÁPAS
08.05.18 | 1. kolo | Lea Boskovic | Irina Lapustina | 6-3, 6-2 | Kaposvar | antuka |
ŠTATISTIKY
Lea Boskovic | Irina Lapustina | |
1. podanie % | 35/49 (71%) | 32/48 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/35 (71%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/14 (71%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/48 (50%) | 14/49 (29%) |
Vyhrané body celkom | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Irina Lapustina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lea Boskovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40[BP] | ||
1-1 | Irina Lapustina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lea Boskovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Irina Lapustina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
2-3 | Irina Lapustina | |
3-3 | Irina Lapustina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lea Boskovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Irina Lapustina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lea Boskovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Irina Lapustina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lea Boskovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Irina Lapustina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lea Boskovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Irina Lapustina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Lea Boskovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Irina Lapustina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
20.05.99, 24 rokov
20.05.99, 24 rokov
Lea Boskovic vs. Irina Lapustina - Vzájomné zápasy
08.05.18 | 1. kolo | Lea Boskovic | Irina Lapustina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Kaposvar | antuka |
Lea Boskovic form & Irina Lapustina form
Lea Boskovic - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
08.02.24 štvrťfinále | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | Katie Swan - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
03.11.23 semifinále | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 štvrťfinále | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Irina Lapustina - posledné zápasy
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Csilla Argyelan | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Svetlana Iansitova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
26.06.18 kvalifik. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Michelle Schmitz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Erika Drozd Pereira | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Claudia Cianci | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Alina Kozaeva | 5-7, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Krasnyan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. Daniela Vukovic | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.03.18 1. kolo | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.02.18 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Sophie Muntean | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Elixane Lechemia | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Ana Biskic | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
04.12.17 kvalifik. | vs. Adela Dorreova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.11.17 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu |