Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
16.06.00, 23 rokov
11 418 $
16.06.00, 23 rokov
11 418 $
Lea Boskovic vs. Gabriella Mujan - Vzájomné zápasy
01.07.19 | 1. kolo kval. | Lea Boskovic | Gabriella Mujan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | W25 Den | antuka |
Lea Boskovic form & Gabriella Mujan form
Lea Boskovic - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
08.02.24 štvrťfinále | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | Katie Swan - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
03.11.23 semifinále | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 štvrťfinále | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Gabriella Mujan - posledné zápasy
W15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 2-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.22 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Kristel Van Der Heijden | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Romina Ccuno | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Juliana Munhoz | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
26.04.22 kvalifik. | vs. Versace Gatti | 7-61, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Lara Diaz Zayas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Ana Grubor | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.22 kvalifik. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.22 kvalifik. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 The - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Bente Spee | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
18.01.21 1. kolo kval. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Elena Rey | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu |