Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
21.01.00, 24 rokov
21.01.00, 24 rokov
Lavinia Tananta vs. Da Bin Jun - Vzájomné zápasy
05.06.17 | 1. kolo kval. | Lavinia Tananta | Da Bin Jun | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Gimcheon | tvrdý |
Lavinia Tananta form & Da Bin Jun form
Lavinia Tananta - posledné zápasy
Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Shoval Fanani | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Genevieve Lorbergs | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
12.07.17 2. kolo | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.17 1. kolo | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 7-65, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.17 kvalifik. | vs. Nozomi Fujioka | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Se Jin Lee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
05.06.17 kvalifik. | vs. Hyejin Lee | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Da Bin Jun | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Han-Bit Lee | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.03.17 štvrťfinále | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.03.17 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.03.17 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Elena Griessner | 6-4, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.17 kvalifik. | vs. Verena Hofer | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Giana Cormos | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Dan Ni Wang | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.17 kvalifik. | vs. Jodie Anna Burrage | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Jakarta - tvrdý | ||||
14.10.16 semifinále | vs. Li-Yun Stefanie Tan | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.16 štvrťfinále | vs. Deria Nur Haliza | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.16 2. kolo | vs. Rishika Sunkara | 6-2, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
11.10.16 1. kolo | vs. Madison Bourguignon | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Tarakan - tvrdý I. | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Pei-Ju Chien | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.16 2. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Subin Park | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.04.16 2. kolo kval. | vs. Shuyue Ma | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.04.16 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Da Bin Jun - posledné zápasy
Gimcheon - tvrdý | ||||
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Handeul Kim | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Ju-Eun Kim | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tananta | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Ji Min Park | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Mijung Kang | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Dabin Oh | 4-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
10.08.15 2. kolo kval. | vs. Hyejin Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu |