ZÁPAS
20.09.16 | 1. kolo | Lauryn John-Baptiste | Anna Popescu | 6-1, 6-0 | Nottingham | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Lauryn John-Baptiste | Anna Popescu | |
1. podanie % | 19/31 (61%) | 32/48 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/19 (84%) | 12/32 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/12 (67%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 30/48 (63%) | 7/31 (23%) |
Vyhrané body celkom | 54/79 (68%) | 25/79 (32%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
09.07.97, 26 rokov
15 970 $
09.07.97, 26 rokov
15 970 $
Lauryn John-Baptiste vs. Anna Popescu - Vzájomné zápasy
20.09.16 | 1. kolo | Lauryn John-Baptiste | Anna Popescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Nottingham | tvrdý |
Lauryn John-Baptiste form & Anna Popescu form
Lauryn John-Baptiste - posledné zápasy
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruby Cooling | 6-3, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cassidy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 7-64, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiayu Xu | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
05.05.23 štvrťfinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Given Roach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Mia Wainwright | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Keren Mor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 3-6, 6-0, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.10.22 štvrťfinále | vs. Anne Schaefer | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Anna Popescu - posledné zápasy
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | - Anna Popescu - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 7-67, 2-3, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-3, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 7-5, 2-6, 0-3, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Helene Kereselidze | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Chloe Cirotte | 0-6, 0-1, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-5, - Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Adelina Krueger | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 0-6, 5-7 | detail zápasu |