ZÁPAS
11.03.18 | 2. kolo kval. | Laure Line Glaude | Olivia Sonnekus-Williams | 6-74, 6-1, 6-3 | Gonesse | antuka |
ŠTATISTIKY
Laure Line Glaude | Olivia Sonnekus-Williams | |
1. podanie % | 57/95 (60%) | 69/101 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 42/57 (74%) | 36/69 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/38 (45%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 48/101 (48%) | 36/95 (38%) |
Vyhrané body celkom | 107/196 (55%) | 89/196 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Laure Line Glaude | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Olivia Sonnekus-Williams | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Laure Line Glaude | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Olivia Sonnekus-Williams | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laure Line Glaude | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Laure Line Glaude | 3-2 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Laure Line Glaude | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Olivia Sonnekus-Williams | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Laure Line Glaude | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Olivia Sonnekus-Williams | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Laure Line Glaude | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Olivia Sonnekus-Williams | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Laure Line Glaude | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
4-6 | Olivia Sonnekus-Williams | |
0-0, | ||
0-1 | Olivia Sonnekus-Williams | |
0-0, 30-40 | ||
Laure Line Glaude | 1-1 | |
0-0, 40-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Olivia Sonnekus-Williams | |
Laure Line Glaude | 3-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Laure Line Glaude | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Olivia Sonnekus-Williams | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Laure Line Glaude | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Olivia Sonnekus-Williams | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
1-1 | Olivia Sonnekus-Williams | |
0-0, 30-40 | ||
Laure Line Glaude | 1-2 | |
Laure Line Glaude | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Olivia Sonnekus-Williams | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Laure Line Glaude | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Laure Line Glaude | 4-3 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Laure Line Glaude | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Belgicko
26.08.01, 22 rokov
26.08.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
20.09.00, 23 rokov
20.09.00, 23 rokov
Laure Line Glaude vs. Olivia Sonnekus-Williams - Vzájomné zápasy
11.03.18 | 2. kolo kval. | Laure Line Glaude | Olivia Sonnekus-Williams | 6-74, 6-1, 6-3 | detail zápasu | Gonesse | antuka |
Laure Line Glaude form & Olivia Sonnekus-Williams form
Laure Line Glaude - posledné zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.20 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.20 kvalifik. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Olivia Sonnekus-Williams - posledné zápasy
W25 Kaposvar - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Petrova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Luniuska Delgado | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Helena Jansen Figueras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Vittoria Pastorino | 1-3, Vittoria Pastorino - skreč | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.18 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Woking - tvrdý | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Les Contamines - tvrdý | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Chiara Lommer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Verbier - antuka | ||||
24.06.18 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-76, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Katja Milas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 7-64, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Maya Tahan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Lia Haas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Jiayun Zhu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Don Benito - koberec | ||||
17.07.17 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Beatrice Kight | 5-3, Beatrice Kight - skreč | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ines Benito | 4-6, 7-64, 6-76 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 0-6 | detail zápasu |