Laura Siegemund vs. Laura Schaeder 18.06.2020

Laura Siegemund vs. Laura Schaeder 18.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

18.06.201. koloLaura Siegemund Laura Schaeder 6-1, 6-2 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

1
0-0Laura Schaeder Laura Schaeder podáva
0-0, 0-30, 15-30, 40-30[BP]
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva1-0
0-0, 15-0, 30-0
2-0Laura Schaeder Laura Schaeder podáva
0-0, 0-15, 0-40
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva2-1
0-0, 15-15, 40-15
3-1Laura Schaeder Laura Schaeder podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP]
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva4-1
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP]
5-1Laura Schaeder Laura Schaeder podáva
0-0
6-1
2
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva0-0
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP]
0-1Laura Schaeder Laura Schaeder podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP]
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva1-1
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40
2-1Laura Schaeder Laura Schaeder podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40, 40-A, 40-40
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva3-1
0-0, 15-0, 40-0, 40-30
4-1Laura Schaeder Laura Schaeder podáva
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, A-40[BP]
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva5-1
0-0, 0-15, 0-30
5-2Laura Schaeder Laura Schaeder podáva
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40, A-40[BP]
6-2

Laura Siegemund
Nemecko
04.03.88, 32 rokov




65
910
2 422 991 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
25.04.93, 27 rokov




507
75
86 379 $
Laura Schaeder
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Laura Siegemund vs. Laura Schaeder - Vzájomné zápasy

18.06.201. koloLaura SiegemundLaura Schaeder6-1, 6-2 detail zápasu All Lower antuka
14.01.13štvrťfináleLaura SiegemundLaura Schaeder4-6, 6-1, 4-0, Laura Schaeder - skrečdetail zápasuGermany Stuttgart Stammheim tvrdý I.
13.08.121. koloLaura SiegemundLaura Schaeder6-4, 7-67 detail zápasuGermany Ratingen antuka
25.07.111. koloLaura SiegemundLaura Schaeder6-1, 6-4 detail zápasuGermany Bad Saulgau antuka

Laura Siegemund - posledné zápasy

All Lower - antuka
03.07.20
1. kolo
vs. Jule Niemeier5-7, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
02.07.20
1. kolo
vs. Mina Hodzic7-65, 6-2 výhradetail zápasu
30.06.20
1. kolo
vs. Romy Koelzer6-0, 6-2 výhradetail zápasu
19.06.20
1. kolo
vs. Anna Zaja2-6, 7-67, 6-1 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Laura Schaeder6-1, 6-2 výhradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Alexandra Vecic6-3, 6-1 výhradetail zápasu
USA Indian Wells - tvrdý
06.03.20
štvrťfinále
vs. Vera Zvonareva1-6, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
05.03.20
3. kolo
vs. Kurumi Nara6-2, 6-2 výhradetail zápasu
03.03.20
2. kolo
vs. Harriet Dart6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Qatar Doha - tvrdý
25.02.20
2. kolo
vs. Ashleigh Barty3-6, 2-6 prehradetail zápasu
23.02.20
1. kolo
vs. Yaroslava Shvedova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
22.02.20
kvalifik.
vs. Magdalena Frech7-5, 7-5 výhradetail zápasu
21.02.20
1. kolo kval.
vs. Mubaraka Al-Naimi6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Brazil Fed Cup - antuka
08.02.20
vs. Gabriela Ce6-1, 6-2 výhradetail zápasu
07.02.20
Rubber 1
vs. Teliana Pereira6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
23.01.20
2. kolo
vs. Karolina Pliskova3-6, 3-6 prehradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Coco Vandeweghe6-1, 6-4 výhradetail zápasu
New Zeland Auckland - tvrdý
10.01.20
štvrťfinále
vs. Serena Williams4-6, 3-6 prehradetail zápasu
09.01.20
2. kolo
vs. Cori Gauff5-7, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
07.01.20
1. kolo
vs. Caty McNally6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Luxembourg Luxembourg - tvrdý I.
18.10.19
štvrťfinále
vs. Elena Rybakina0-6, 4-6 prehradetail zápasu
16.10.19
2. kolo
vs. Viktoria Kuzmova6-2, 6-3 výhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Marta Kostyuk4-6, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Austria Linz - tvrdý I.
10.10.19
2. kolo
vs. Ekaterina Alexandrova6-71, 6-2, 4-6 prehradetail zápasu
08.10.19
1. kolo
vs. Fiona Ferro6-2, 5-7, 7-5 výhradetail zápasu
07.10.19
kvalifik.
vs. Tereza Martincova7-69, 6-0 výhradetail zápasu
06.10.19
1. kolo kval.
vs. Kaja Juvan6-3, 7-5 výhradetail zápasu
China Guangzhou - tvrdý
17.09.19
1. kolo
vs. Sofia Kenin4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Japan Hiroshima - tvrdý
13.09.19
štvrťfinále
vs. Veronika Kudermetova3-6, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
11.09.19
2. kolo
vs. Patricia Maria Tig6-2, 5-7, 7-5 výhradetail zápasu

Laura Schaeder - posledné zápasy

All Lower - antuka
03.07.20
1. kolo
vs. Julia Wachaczyk6-4, 4-6, 3-6 prehradetail zápasu
02.07.20
1. kolo
vs. Kathleen Kanev7-5, 6-3 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Laura Siegemund1-6, 2-6 prehradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Romy Koelzer2-6, 5-7 prehradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
28.01.20
1. kolo
vs. Gemma Lairon Navarro3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
23.01.20
1. kolo
vs. Julia Lovqvist2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
13.12.19
štvrťfinále
vs. Oleksandra Oliynykova2-6, 4-6 prehradetail zápasu
12.12.19
2. kolo
vs. Dorka Drahota Szabo6-4, 6-4 výhradetail zápasu
11.12.19
1. kolo
vs. Elena Gemovic4-1, Elena Gemovic - skrečvýhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
08.12.19
finále
vs. Claudia Hoste Ferrer6-4, 6-2 výhradetail zápasu
07.12.19
semifinále
vs. Josephine Boualem6-2, 7-5 výhradetail zápasu
06.12.19
štvrťfinále
vs. Darya Astakhova7-5, 6-4 výhradetail zápasu
05.12.19
2. kolo
vs. Mariia Bergen6-0, 6-0 výhradetail zápasu
03.12.19
1. kolo
vs. Maria Kallistrou6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Italy W25 Solarino - koberec
21.11.19
2. kolo
vs. Olga Saez Larra3-6, 6-3, 4-6 prehradetail zápasu
19.11.19
1. kolo
vs. Katharina Hobgarski6-3, 4-6, 7-66 výhradetail zápasu
18.11.19
kvalifik.
vs. Giulia Crescenzi7-64, 6-0 výhradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Sara Lanca6-1, 5-7, 10-8 výhradetail zápasu
Italy W15 Solarino - koberec
14.11.19
2. kolo
vs. Bojana Klincov6-71, 3-6 prehradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Nikola Breckova6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
08.10.19
1. kolo
vs. Yuki Naito1-6, 4-6 prehradetail zápasu
07.10.19
kvalifik.
vs. Federica Prati7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
03.10.19
2. kolo
vs. Mayar Sherif6-1, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Nicole Fossa Huergo6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Romania W25 Arad - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Irene Burillo Escorihuela2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Romania W15 Focsani - antuka
15.09.19
finále
vs. Andreea Mitu6-2, 6-2 výhradetail zápasu
14.09.19
semifinále
vs. Andreea Rosca4-6, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
13.09.19
štvrťfinále
vs. Andreea Prisacariu6-4, 6-4 výhradetail zápasu
12.09.19
2. kolo
vs. Karola Patricia Bejenaru6-4, 6-0 výhradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Gabriela Duca6-0, 6-4 výhradetail zápasu
<