ZÁPAS
16.01.15 | 2. kolo kval. | Laura Siegemund | Kateryna Volodko | 6-4, 6-2 | Melbourne | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Laura Siegemund | Kateryna Volodko | |
1. podanie % | 33/49 (67%) | 40/69 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/33 (76%) | 23/40 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/16 (56%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body celkom | 68/49 (139%) | 50/69 (72%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Laura Siegemund vs. Kateryna Volodko - Vzájomné zápasy
16.01.15 | 2. kolo kval. | Laura Siegemund | Kateryna Volodko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
Laura Siegemund form & Kateryna Volodko form
Laura Siegemund - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.02.24 kvalifik. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.24 štvrťfinále | vs. Daria Kasatkina | - | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Katerina Siniakova | - | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - skreč | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - skreč | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
30.07.23 finále | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.23 štvrťfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Kateryna Volodko - posledné zápasy
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 4-5, - Kateryna Volodko - skreč | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Mona Barthel | - Kateryna Volodko - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Luksika Kumkhum | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-75, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Xiaodi You | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
24.09.23 kvalifik. | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Wushuang Zheng | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
10.09.23 kvalifik. | vs. Ankita Raina | 1-2, - Kateryna Volodko - skreč | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
08.09.23 semifinále | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.23 štvrťfinále | vs. Arianne Hartono | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Miho Kuramochi | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu |