ZÁPAS
09.08.18 | 2. kolo | Laura Siegemund | Chiara Scholl | 6-2, 6-3 | Hechingen | antuka |
ŠTATISTIKY
Laura Siegemund | Chiara Scholl | |
1. podanie % | 36/55 (65%) | 25/57 (44%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/36 (64%) | 16/25 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/19 (63%) | 9/32 (28%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 32/57 (56%) | 20/55 (36%) |
Vyhrané body celkom | 67/112 (60%) | 45/112 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Chiara Scholl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Laura Siegemund | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laura Siegemund | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Laura Siegemund | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laura Siegemund | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Laura Siegemund | 0-0 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Laura Siegemund | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laura Siegemund | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-1 | Chiara Scholl | |
5-1 | Chiara Scholl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-2 | Chiara Scholl | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
5-3 | Chiara Scholl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Laura Siegemund vs. Chiara Scholl - Vzájomné zápasy
09.08.18 | 2. kolo | Laura Siegemund | Chiara Scholl | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Hechingen | antuka |
29.04.13 | 1. kolo | Laura Siegemund | Chiara Scholl | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Wiesbaden | antuka |
Laura Siegemund form & Chiara Scholl form
Laura Siegemund - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.02.24 kvalifik. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.24 štvrťfinále | vs. Daria Kasatkina | - | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Katerina Siniakova | - | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - skreč | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - skreč | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
30.07.23 finále | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.23 štvrťfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Chiara Scholl - posledné zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detail zápasu |