Laura Siegemund vs. Andrea Gamiz 18.05.2019

Laura Siegemund vs. Andrea Gamiz 18.05.2019 - Internationaux de Strasbourg - Strasbourg - porovnanie

ZÁPAS

18.05.191. kolo kval.Laura Siegemund Andrea Gamiz 6-0, 6-1 France Strasbourg antuka

ŠTATISTIKY

Laura SiegemundAndrea Gamiz
1. podanie %21/27 (78%)31/37 (84%)
Vyhrané body z 1.podania19/21 (90%)12/31 (39%)
Vyhrané body z 2.podania5/6 (83%)0/6 (0%)
Vyhrané body z returnu25/37 (68%)3/27 (11%)
Vyhrané body celkom49/64 (77%)15/64 (23%)
Dvojchyby10
Esá00

ŠTATISTIKY

1
0-0Andrea Gamiz Andrea Gamiz podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva1-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-0Andrea Gamiz Andrea Gamiz podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva3-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
4-0Andrea Gamiz Andrea Gamiz podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva5-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
6-0
2
0-0Andrea Gamiz Andrea Gamiz podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva1-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-0Andrea Gamiz Andrea Gamiz podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva2-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-1Andrea Gamiz Andrea Gamiz podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva4-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-1Andrea Gamiz Andrea Gamiz podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
6-1

Laura Siegemund
Nemecko
04.03.88, 31 rokov




75
805
2 265 638 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Venezuela
31.10.92, 27 rokov




505
72
179 600 $
Andrea Gamiz
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Laura Siegemund vs. Andrea Gamiz - Vzájomné zápasy

18.05.191. kolo kval.Laura SiegemundAndrea Gamiz6-0, 6-1 detail zápasuFrance Strasbourg antuka

Laura Siegemund - posledné zápasy

Luxembourg Luxembourg - tvrdý I.
18.10.19
štvrťfinále
vs. Elena Rybakina0-6, 4-6 prehradetail zápasu
16.10.19
2. kolo
vs. Viktoria Kuzmova6-2, 6-3 výhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Marta Kostyuk4-6, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Austria Linz - tvrdý I.
10.10.19
2. kolo
vs. Ekaterina Alexandrova6-71, 6-2, 4-6 prehradetail zápasu
08.10.19
1. kolo
vs. Fiona Ferro6-2, 5-7, 7-5 výhradetail zápasu
07.10.19
kvalifik.
vs. Tereza Martincova7-69, 6-0 výhradetail zápasu
06.10.19
1. kolo kval.
vs. Kaja Juvan6-3, 7-5 výhradetail zápasu
China Guangzhou - tvrdý
17.09.19
1. kolo
vs. Sofia Kenin4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Japan Hiroshima - tvrdý
13.09.19
štvrťfinále
vs. Veronika Kudermetova3-6, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
11.09.19
2. kolo
vs. Patricia Maria Tig6-2, 5-7, 7-5 výhradetail zápasu
10.09.19
1. kolo
vs. Valeria Savinykh6-4, 6-1 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý
29.08.19
2. kolo
vs. Sofia Kenin6-74, 0-6 prehradetail zápasu
26.08.19
1. kolo
vs. Magdalena Frech5-7, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý
19.08.19
1. kolo
vs. Mihaela Buzarnescu6-3, 0-6, 4-6 prehradetail zápasu
18.08.19
kvalifik.
vs. Jil Teichmann6-0, 6-77, 6-75 prehradetail zápasu
17.08.19
2. kolo kval.
vs. Claire Liu6-4, 6-1 výhradetail zápasu
16.08.19
1. kolo kval.
vs. Natasha Subhash6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Karlsruhe - antuka
01.08.19
2. kolo
vs. Paula Badosa Gibert4-6, 1-6 prehradetail zápasu
30.07.19
1. kolo
vs. Dalila Jakupovic6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Palermo - antuka
23.07.19
1. kolo
vs. Jasmine Paolini1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Romania Bucharest - antuka
20.07.19
semifinále
vs. Patricia Maria Tig3-6, 1-6 prehradetail zápasu
19.07.19
štvrťfinále
vs. Irina-Camelia Begu7-5, 6-2 výhradetail zápasu
17.07.19
2. kolo
vs. Lara Arruabarrena7-5, 6-3 výhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo
vs. Anhelina Kalinina4-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
United Kingdom London - tráva
04.07.19
2. kolo
vs. Barbora Strycova3-6, 5-7 prehradetail zápasu
02.07.19
1. kolo
vs. Katie Swan6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Croatia Bol - antuka
07.06.19
štvrťfinále
vs. Sara Sorribes Tormo1-6, 0-6 prehradetail zápasu
06.06.19
2. kolo
vs. Tereza Mrdeza3-6, 7-65, 6-1 výhradetail zápasu
05.06.19
1. kolo
vs. Tena Lukas6-2, 6-2 výhradetail zápasu
France Paris - antuka
30.05.19
2. kolo
vs. Belinda Bencic6-4, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu

Andrea Gamiz - posledné zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
05.12.19
2. kolo
vs. Oleksandra Oliynykova3-6, 2-6 prehradetail zápasu
03.12.19
1. kolo
vs. Chara Meidani6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Chile W60 Colina - antuka
06.11.19
1. kolo
vs. Valentini Grammatikopoulou5-7, 6-2, 5-7 prehradetail zápasu
05.11.19
kvalifik.
vs. Dasha Ivanova6-2, 6-3 výhradetail zápasu
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Maria Yapur Lopez6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Paraguay W60 Asuncion - antuka
28.10.19
kvalifik.
vs. Victoria Bosio2-6, 2-6 prehradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Tatiana Terwindt6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Spain W25 Seville - antuka
17.10.19
2. kolo
vs. Julia Grabher6-74, 4-6 prehradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Martina Caregaro6-1, 7-5 výhradetail zápasu
14.10.19
kvalifik.
vs. Irene Burillo Escorihuela6-2, 1-6, 10-4 výhradetail zápasu
13.10.19
2. kolo kval.
vs. Helene Pellicano6-1, 6-72, 10-4 výhradetail zápasu
Spain Roja De - antuka
08.10.19
1. kolo
vs. Marie Benoit5-7, 1-6 prehradetail zápasu
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Blanca Cortijo Parreno6-0, 2-0, Blanca Cortijo Parreno - skrečvýhradetail zápasu
07.10.19
kvalifik.
vs. Carlota Martinez Cirez6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Spain W60+H Valencia - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Rebecca Sramkova6-71, 4-6 prehradetail zápasu
24.09.19
kvalifik.
vs. Alba Carrillo Marin3-6, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Marina Bassols Ribera0-6, 7-5, 10-8 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
19.09.19
2. kolo
vs. Kathinka Von Deichmann2-6, 2-6 prehradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Eva Vedder7-67, 6-3 výhradetail zápasu
Spain W25 Marbella - antuka
03.09.19
1. kolo
vs. Nuria Parrizas-Diaz4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Italy W25+H Bagnatica - antuka
27.08.19
1. kolo
vs. Tessah Andrianjafitrimo6-4, 1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Belgium W25 Koksijde - antuka
08.08.19
2. kolo
vs. Eleonora Molinaro7-5, 4-6, 3-6 prehradetail zápasu
07.08.19
1. kolo
vs. Sandra Samir2-6, 7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Latvia Jurmala - antuka
21.07.19
1. kolo kval.
vs. Naiktha Bains4-6, 6-1, 3-6 prehradetail zápasu
Sweden Bastad - antuka
08.07.19
1. kolo
vs. Mona Barthel6-3, 5-7, 3-6 prehradetail zápasu
Italy W25 Biella - antuka
04.07.19
2. kolo
vs. Katarina Zavatska5-7, 1-6 prehradetail zápasu
03.07.19
1. kolo
vs. Laura Pigossi6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Czech Republic W60+H Stare - antuka
18.06.19
kvalifik.
vs. Anastasia Detiuc5-7, 4-6 prehradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Karolina Vlckova6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Spain W60 Barcelona - antuka
12.06.19
1. kolo
vs. Xinyun Han4-6, 6-74 prehradetail zápasu
<