Michaela Boev vs. Laura Schaeder

Michaela Boev vs. Laura Schaeder - Heraklion - porovnanie

ZÁPAS

Michaela Boev Laura Schaeder

ŠTATISTIKY


Michaela Boev
Belgicko
04.07.91, 27 rokov




898
14
48 189 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
25.04.93, 25 rokov




643
36
75 053 $
Laura Schaeder
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Michaela Boev vs. Laura Schaeder - Vzájomné zápasy

31.10.171. koloLaura SchaederMichaela Boev6-3, 6-0 detail zápasuGreece Heraklion antuka
03.09.121. koloMichaela BoevLaura Schaeder7-65, 6-3 detail zápasuBelgium Engis antuka

Michaela Boev - posledné zápasy

Greece Heraklion - antuka
14.11.18
2. kolo
vs. Anna Ukolova5-7, 4-6 prehradetail zápasu
12.11.18
1. kolo
vs. Ani Vangelova6-4, 7-64 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
10.11.18
štvrťfinále
vs. Maya Tahan6-73, 1-6 prehradetail zápasu
08.11.18
2. kolo
vs. Anna Arkadianou6-2, 6-4 výhradetail zápasu
06.11.18
1. kolo
vs. Josephine Kuhlman6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
30.10.18
1. kolo
vs. Xenia Knoll2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Bulgaria Dobrich - antuka
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Gabriela Horackova6-1, 5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Belgium Wanfercee Baulet - antuka
21.08.18
1. kolo
vs. Lara Salden0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Belgium Brussels - antuka
18.07.18
1. kolo
vs. Eliessa Vanlangendonck7-5, 2-6, 5-7 prehradetail zápasu
Belgium Knokke - antuka
11.07.18
2. kolo
vs. Mirjam Bjorklund2-6, 2-6 prehradetail zápasu
10.07.18
1. kolo
vs. Vicky Van De Peer6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
29.03.18
2. kolo
vs. Stefania Rubini6-2, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
27.03.18
1. kolo
vs. Gabriela Duca7-63, 6-2 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
20.03.18
1. kolo
vs. Luniuska Delgado6-1, 5-7, 3-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
13.03.18
1. kolo
vs. Francesca Jones3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
06.03.18
1. kolo
vs. Kariann Pierre-Louis6-2, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
01.03.18
2. kolo
vs. Kariann Pierre-Louis0-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.02.18
1. kolo
vs. Elena-Teodora Cadar2-6, 7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
23.11.17
2. kolo
vs. Alexandra Perper6-2, 6-72, 6-76 prehradetail zápasu
22.11.17
1. kolo
vs. Karola Patricia Bejenaru7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
16.11.17
2. kolo
vs. Alexandra Perper3-6, 4-6 prehradetail zápasu
14.11.17
1. kolo
vs. Afroditi Tzanopoulou6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
09.11.17
2. kolo
vs. Ylena In-Albon2-6, 4-6 prehradetail zápasu
07.11.17
1. kolo
vs. Mana Ayukawa6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
31.10.17
1. kolo
vs. Laura Schaeder3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
26.10.17
2. kolo
vs. Martina Colmegna2-6, 3-6 prehradetail zápasu
25.10.17
1. kolo
vs. Valeria Nikolaev6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Bulgaria Sozopol - tvrdý
05.10.17
2. kolo
vs. Rio Kitagawa6-75, 3-6 prehradetail zápasu
03.10.17
1. kolo
vs. Lia Karatancheva6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
21.09.17
štvrťfinále
vs. Miriam Bianca Bulgaru3-6, 3-6 prehradetail zápasu

Laura Schaeder - posledné zápasy

Italy Cordenons - antuka
08.11.18
štvrťfinále
vs. Anastasia Grymalska2-6, 5-7 prehradetail zápasu
07.11.18
2. kolo
vs. Federica Trevisan4-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
06.11.18
1. kolo
vs. Linda Alessi6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
01.11.18
2. kolo
vs. Diane Parry0-4, - Laura Schaeder - skrečprehradetail zápasu
31.10.18
1. kolo
vs. Lisa Sabino6-4, 6-1 výhradetail zápasu
30.10.18
kvalifik.
vs. Daniela Macarena Lopez6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
22.10.18
kvalifik.
vs. Dalila Spiteri3-6, 4-6 prehradetail zápasu
21.10.18
1. kolo kval.
vs. Anna Ureke6-0, 7-5 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
14.10.18
1. kolo kval.
vs. Barbora Palcatova6-2, 5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
01.10.18
kvalifik.
vs. Francesca Jones1-6, 5-7 prehradetail zápasu
30.09.18
1. kolo kval.
vs. Mira Antonitsch7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Sofia Shapatava0-6, 4-6 prehradetail zápasu
Germany Badenweiler - antuka
06.09.18
2. kolo
vs. Carmen Schultheiss6-4, 4-6, 0-6 prehradetail zápasu
04.09.18
1. kolo
vs. Celine Fritsch6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Switzerland Caslano - antuka
24.08.18
semifinále
vs. Sandy Marti4-6, 4-6 prehradetail zápasu
23.08.18
štvrťfinále
vs. Jessica Crivelletto6-3, 0-6, 6-1 výhradetail zápasu
22.08.18
2. kolo
vs. Maya Tahan6-1, 6-3 výhradetail zápasu
20.08.18
1. kolo
vs. Ana Giraldi Requena6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Sweden Ystad - antuka
18.06.18
1. kolo
vs. Ulrikke Eikeri2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
13.06.18
1. kolo
vs. Katherine Sebov6-3, 4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Italy Grado - antuka
26.05.18
1. kolo kval.
vs. Maja Chwalinska4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Italy Caserta - antuka
25.05.18
štvrťfinále
vs. Anastasia Grymalska0-6, 5-7 prehradetail zápasu
24.05.18
2. kolo
vs. Ekaterine Gorgodze6-2, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
22.05.18
1. kolo
vs. Martina Caregaro1-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
20.05.18
kvalifik.
vs. Andreea Ghitescu1-6, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
19.05.18
1. kolo kval.
vs. Pei Hsuan Chen6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Wiesbaden - antuka
26.04.18
2. kolo
vs. Isabella Shinikova3-6, 6-73 prehradetail zápasu
25.04.18
1. kolo
vs. Stephanie Wagner2-6, 2-1, Stephanie Wagner - skrečvýhradetail zápasu
24.04.18
kvalifik.
vs. Aymet Uzcategui6-1, 6-4 výhradetail zápasu
23.04.18
1. kolo kval.
vs. Dana Heimen6-1, 6-2 výhradetail zápasu
<