INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Laura Schaeder vs. Eva Lys - Vzájomné zápasy
01.05.17 | 1. kolo kval. | Laura Schaeder | Eva Lys | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Wiesbaden | antuka |
Laura Schaeder form & Eva Lys form
Laura Schaeder - posledné zápasy
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.20 štvrťfinále | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.20 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
09.09.20 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.12.19 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.12.19 finále | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.19 semifinále | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.12.19 štvrťfinále | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Eva Lys - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | - Eva Lys - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.24 kvalifik. | vs. Clara Burel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Sorana Cirstea | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 1-6, - Eva Lys - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.23 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.23 kvalifik. | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
10.08.23 štvrťfinále | vs. Greetje Minnen | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
27.07.23 štvrťfinále | vs. Arantxa Rus | 2-6, 2-6 | detail zápasu |