Anastasia Vdovenco vs. Laura Schaeder

Anastasia Vdovenco vs. Laura Schaeder - W15 Sharm El Sheikh - porovnanie

ZÁPAS

Anastasia Vdovenco Laura Schaeder

ŠTATISTIKY


Anastasia Vdovenco
Moldavsko
20.04.94, 24 rokov




737
25
42 237 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
25.04.93, 25 rokov




602
25
75 053 $
Laura Schaeder
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Anastasia Vdovenco vs. Laura Schaeder - Vzájomné zápasy

15.03.19štvrťfináleLaura SchaederAnastasia Vdovenco6-3, 6-3 detail zápasuEgypt W15 Sharm tvrdý
18.03.132. koloAnastasia VdovencoLaura Schaeder7-5, 7-5 detail zápasuFrance Gonesse antuka

Anastasia Vdovenco - posledné zápasy

Egypt W15 Sharm - tvrdý
21.03.19
2. kolo
vs. Merel Hoedt6-2, 7-66 výhradetail zápasu
19.03.19
1. kolo
vs. Nadja Gilchrist6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
15.03.19
štvrťfinále
vs. Laura Schaeder3-6, 3-6 prehradetail zápasu
14.03.19
2. kolo
vs. Anna Pribylova7-65, 6-3 výhradetail zápasu
12.03.19
1. kolo
vs. Charmaine Shi Yi Seah6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
07.03.19
2. kolo
vs. Sandra Samir2-6, 7-65, 2-6 prehradetail zápasu
06.03.19
1. kolo
vs. Hx Izabella Tan6-0, 6-0 výhradetail zápasu
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Kristyna Hrabalova6-4, 6-4 výhradetail zápasu
04.03.19
kvalifik.
vs. Doroteja Joksovic6-2, 6-73, 10-6 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
25.02.19
1. kolo kval.
vs. Mariella Minetti6-2, 6-1 výhradetail zápasu
25.02.19
kvalifik.
vs. Ulyana Ayzatulina3-6, 6-2, 8-10 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
22.02.19
štvrťfinále
vs. Daria Mishina3-6, 2-6 prehradetail zápasu
21.02.19
2. kolo
vs. Alina Silich3-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
19.02.19
1. kolo
vs. Dan Ni Wang6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
12.02.19
1. kolo
vs. Marianna Zakarlyuk3-6, 7-65, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
07.02.19
2. kolo
vs. Barbora Matusova2-6, 6-77 prehradetail zápasu
05.02.19
1. kolo
vs. Kristina Novak7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
30.01.19
1. kolo
vs. Anastasia Pribylova3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
15.11.18
2. kolo
vs. Jelena Simic6-3, 6-73, 4-6 prehradetail zápasu
13.11.18
1. kolo
vs. Katarzyna Pitak6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
10.11.18
semifinále
vs. Anna Morgina2-6, 1-6 prehradetail zápasu
09.11.18
štvrťfinále
vs. Aleksandra Pitak6-4, 6-4 výhradetail zápasu
08.11.18
2. kolo
vs. Maria Shusharina3-6, 7-5, 6-1 výhradetail zápasu
07.11.18
1. kolo
vs. Ola Abou Zekry6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
02.11.18
štvrťfinále
vs. Anastasiya Shoshyna1-6, 5-7 prehradetail zápasu
01.11.18
2. kolo
vs. Maria Patrascu6-2, 6-4 výhradetail zápasu
31.10.18
1. kolo
vs. Britt Geukens4-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
26.10.18
štvrťfinále
vs. Anna Morgina3-6, 1-6 prehradetail zápasu
25.10.18
2. kolo
vs. Kiara Petrovicka6-4, 6-4 výhradetail zápasu
24.10.18
1. kolo
vs. Dainah Cameron6-3, 7-5 výhradetail zápasu

Laura Schaeder - posledné zápasy

Egypt W15 Sharm - tvrdý
16.03.19
semifinále
vs. Anna Kubareva1-6, 4-6 prehradetail zápasu
15.03.19
štvrťfinále
vs. Anastasia Vdovenco6-3, 6-3 výhradetail zápasu
14.03.19
2. kolo
vs. Linnea Malmqvist7-610, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
12.03.19
1. kolo
vs. Arlinda Rushiti7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
06.03.19
1. kolo
vs. Sandra Samir1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Italy Cordenons - antuka
08.11.18
štvrťfinále
vs. Anastasia Grymalska2-6, 5-7 prehradetail zápasu
07.11.18
2. kolo
vs. Federica Trevisan4-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
06.11.18
1. kolo
vs. Linda Alessi6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
01.11.18
2. kolo
vs. Diane Parry0-4, - Laura Schaeder - skrečprehradetail zápasu
31.10.18
1. kolo
vs. Lisa Sabino6-4, 6-1 výhradetail zápasu
30.10.18
kvalifik.
vs. Daniela Macarena Lopez6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
22.10.18
kvalifik.
vs. Dalila Spiteri3-6, 4-6 prehradetail zápasu
21.10.18
1. kolo kval.
vs. Anna Ureke6-0, 7-5 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
14.10.18
1. kolo kval.
vs. Barbora Palcatova6-2, 5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
01.10.18
kvalifik.
vs. Francesca Jones1-6, 5-7 prehradetail zápasu
30.09.18
1. kolo kval.
vs. Mira Antonitsch7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Sofia Shapatava0-6, 4-6 prehradetail zápasu
Germany Badenweiler - antuka
06.09.18
2. kolo
vs. Carmen Schultheiss6-4, 4-6, 0-6 prehradetail zápasu
04.09.18
1. kolo
vs. Celine Fritsch6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Switzerland Caslano - antuka
24.08.18
semifinále
vs. Sandy Marti4-6, 4-6 prehradetail zápasu
23.08.18
štvrťfinále
vs. Jessica Crivelletto6-3, 0-6, 6-1 výhradetail zápasu
22.08.18
2. kolo
vs. Maya Tahan6-1, 6-3 výhradetail zápasu
20.08.18
1. kolo
vs. Ana Giraldi Requena6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Sweden Ystad - antuka
18.06.18
1. kolo
vs. Ulrikke Eikeri2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
13.06.18
1. kolo
vs. Katherine Sebov6-3, 4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Italy Grado - antuka
26.05.18
1. kolo kval.
vs. Maja Chwalinska4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Italy Caserta - antuka
25.05.18
štvrťfinále
vs. Anastasia Grymalska0-6, 5-7 prehradetail zápasu
24.05.18
2. kolo
vs. Ekaterine Gorgodze6-2, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
22.05.18
1. kolo
vs. Martina Caregaro1-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
20.05.18
kvalifik.
vs. Andreea Ghitescu1-6, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
<