ZÁPAS
01.07.18 | 1. kolo kval. | Laura Radakovic | Martina Pradova | 7-64, 6-1 | Aschaffenburg | antuka |
ŠTATISTIKY
Bosna a Herceg.
29.03.01, 23 rokov
29.03.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Laura Radakovic vs. Martina Pradova - Vzájomné zápasy
18.07.21 | 1. kolo kval. | Laura Radakovic | Martina Pradova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W60 Olomouc | antuka |
01.07.18 | 1. kolo kval. | Laura Radakovic | Martina Pradova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | Aschaffenburg | antuka |
Laura Radakovic form & Martina Pradova form
Laura Radakovic - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesca De Matteo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.23 kvalifik. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
05.12.22 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - skreč | detail zápasu |
Martina Pradova - posledné zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Mrowiecova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Eszter Meri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.21 kvalifik. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Cairo - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Maja Issler | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.19 finále | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.11.19 semifinále | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |