INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Laura Pous-Tio vs. Diana Sumova - Vzájomné zápasy
11.08.14 | štvrťfinále | Laura Pous-Tio | Diana Sumova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Innsbruck | antuka |
04.08.14 | štvrťfinále | Laura Pous-Tio | Diana Sumova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Vienna | antuka |
Laura Pous-Tio form & Diana Sumova form
Laura Pous-Tio - posledné zápasy
Rabat - antuka | ||||
29.04.17 1. kolo kval. | vs. Martina Trevisan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Biarritz - antuka | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
03.09.16 semifinále | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
02.09.16 štvrťfinále | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
01.09.16 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.16 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-62, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Florianopolis - tvrdý | ||||
01.08.16 1. kolo | vs. Alize Lim | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Campos Do - tvrdý | ||||
28.07.16 štvrťfinále | vs. Alize Lim | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.07.16 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.16 1. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
20.07.16 1. kolo | vs. Elyne Boeykens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
07.07.16 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.16 1. kolo | vs. Stefanie Voegele | 6-4, Stefanie Voegele - skreč | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
02.07.16 finále | vs. Silvia Soler-Espinosa | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.07.16 semifinále | vs. Arantxa Rus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.16 štvrťfinále | vs. Nastassja Burnett | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.16 2. kolo | vs. Stephanie Vogt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.16 1. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
23.06.16 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
21.06.16 1. kolo | vs. Patty Schnyder | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Montpellier - antuka | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
08.06.16 1. kolo | vs. Karen Barritza | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.16 2. kolo | vs. Jana Cepelova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brescia - antuka | ||||
01.06.16 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
17.05.16 1. kolo kval. | vs. Olga Savchuk | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nurnberg - antuka | ||||
14.05.16 1. kolo kval. | vs. Antonia Lottner | 6-4, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
29.04.16 1. kolo kval. | vs. Alison Riske | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
17.04.16 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 6-710 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
12.04.16 1. kolo | vs. Elitsa Kostova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kuala Lumpur - tvrdý | ||||
27.02.16 1. kolo kval. | vs. Risa Ozaki | 6-3, 6-74, 0-6 | detail zápasu |
Diana Sumova - posledné zápasy
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - skreč | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
30.09.18 finále | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.18 semifinále | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.09.18 štvrťfinále | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
31.08.18 štvrťfinále | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.18 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
24.08.18 2. kolo | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
24.08.18 štvrťfinále | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
23.07.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |