ZÁPAS
29.06.17 | 2. kolo | Laura Pigossi | Katerina Filip | 6-3, 6-1 | Lund | antuka |
ŠTATISTIKY
Laura Pigossi | Katerina Filip | |
1. podanie % | 31/50 (62%) | 31/41 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/31 (68%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/19 (68%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 24/41 (59%) | 16/50 (32%) |
Vyhrané body celkom | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Laura Pigossi vs. Katerina Filip - Vzájomné zápasy
29.06.17 | 2. kolo | Laura Pigossi | Katerina Filip | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Lund | antuka |
Laura Pigossi form & Katerina Filip form
Laura Pigossi - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Xiaodi You | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
02.03.24 finále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
01.03.24 semifinále | vs. Manon Leonard | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 štvrťfinále | vs. Jaeda Daniel | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
23.02.24 semifinále | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 štvrťfinále | vs. Isabella Kruger | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 4-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 3-0, Ekaterina Makarova (1996) - skreč | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
03.12.23 finále | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Renata Zarazua | 6-4, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
02.12.23 štvrťfinále | vs. Solana Sierra | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-64, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 7-65, 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Katerina Filip - posledné zápasy
W25 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 3-6, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 0-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Annenheim - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Mila Masic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Claremont - tvrdý | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W80 Biarritz - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H Stare - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Giorgia Marchetti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Kelley Anderson | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Lawrence - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Monica Robinson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tyler - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 7-64, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.18 kvalifik. | vs. Zdena Safarova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Pavlovets | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Julia Lohoff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |