ZÁPAS
02.04.19 | kvalifik. | Laura Pigossi | Haruna Arakawa | 6-1, 6-2 | W80 Palm | antuka |
ŠTATISTIKY
Laura Pigossi | Haruna Arakawa | |
1. podanie % | 41/59 (69%) | 35/46 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/41 (66%) | 17/35 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/18 (67%) | 6/11 (55%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/46 (50%) | 20/59 (34%) |
Vyhrané body celkom | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Haruna Arakawa | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laura Pigossi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Haruna Arakawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura Pigossi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Haruna Arakawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Pigossi | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Haruna Arakawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Laura Pigossi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Haruna Arakawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Pigossi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Haruna Arakawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laura Pigossi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Haruna Arakawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Pigossi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Haruna Arakawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Laura Pigossi vs. Haruna Arakawa - Vzájomné zápasy
02.04.19 | kvalifik. | Laura Pigossi | Haruna Arakawa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W80 Palm | antuka |
Laura Pigossi form & Haruna Arakawa form
Laura Pigossi - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Xiaodi You | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
02.03.24 finále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
01.03.24 semifinále | vs. Manon Leonard | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 štvrťfinále | vs. Jaeda Daniel | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
23.02.24 semifinále | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 štvrťfinále | vs. Isabella Kruger | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 4-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 3-0, Ekaterina Makarova (1996) - skreč | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
03.12.23 finále | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.23 štvrťfinále | vs. Solana Sierra | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Renata Zarazua | 6-4, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-64, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 7-65, 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Haruna Arakawa - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Catherine Harrison | 1-6, - Haruna Arakawa - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anzu Inoue | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Maegan Manasse | 7-62, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 0-1, - Haruna Arakawa - skreč | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 4-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Ashlee Narker | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Collins | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Mai Goto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ivana Popovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Mia Horvit | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Susannah Su | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Xiaodi You | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu |