ZÁPAS
06.09.20 | 1. kolo kval. | Laura Pigossi | Arlinda Rushiti | 6-2, 6-4 | W25+H Figueira | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Laura Pigossi vs. Arlinda Rushiti - Vzájomné zápasy
06.09.20 | 1. kolo kval. | Laura Pigossi | Arlinda Rushiti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W25+H Figueira | tvrdý |
Laura Pigossi form & Arlinda Rushiti form
Laura Pigossi - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Xiaodi You | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
02.03.24 finále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
01.03.24 semifinále | vs. Manon Leonard | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 štvrťfinále | vs. Jaeda Daniel | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
23.02.24 semifinále | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 štvrťfinále | vs. Isabella Kruger | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 4-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 3-0, Ekaterina Makarova (1996) - skreč | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
03.12.23 finále | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.23 štvrťfinále | vs. Solana Sierra | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Renata Zarazua | 6-4, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-64, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 7-65, 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Arlinda Rushiti - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | detail zápasu |