INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Laura-Ioana Paar vs. Ekaterine Gorgodze - Vzájomné zápasy
19.12.11 | kvalifik. | Laura-Ioana Paar | Ekaterine Gorgodze | 7-65, 6-2 | detail zápasu | Ankara | tvrdý I. |
Laura-Ioana Paar form & Ekaterine Gorgodze form
Laura-Ioana Paar - posledné zápasy
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Christina Mchale | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Poertschach - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
11.05.21 1. kolo | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, - Laura-Ioana Paar - skreč | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
07.04.21 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
13.03.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.21 štvrťfinále | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.21 2. kolo | vs. Stefanie Voegele | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
27.01.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
15.12.20 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
08.11.20 kvalifik. | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 7-5, 2-0, Rebecca Sramkova - skreč | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.09.20 2. kolo kval. | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo | vs. Kristina Kucova | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
29.08.20 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
09.08.20 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.20 1. kolo kval. | vs. Linda Noskova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
03.08.20 kvalifik. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 6-79 | detail zápasu | |
02.08.20 2. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, Gozal Ainitdinova - skreč | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
28.02.20 štvrťfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Ekaterine Gorgodze - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Yuki Naito | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |